James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** //

James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!
James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!James Rosenquist - RAINBOW - Ingelijst \\ ** POP ART ** // kopen? Bied vanaf 1250!
  • James Rosenquist (1933-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75

James Rosenquist - Zeefdruk, Rainbow - Ingelijst oplage 75 ex. - 1972

Titel : Rainbow
Jaartal: 1972
Oplage: 59/75
Gesigneerd en genummerd met potlood
Voorzien van blind-stempel
Materiaal: Zeefdruk op hodgkinson handmade paper
Ingelijst: In moderne lijst
Conditie : In zeer goede staat
Afmetingen lijst: 97 cm x 81 cm
Literatuur : Time Dust ; Jamer Rosenquist The Complete Graphic Works
Verzending : Het liefst ophalen i.v.m.glasbreuk risico
Verzending : met koerier

James Rosenquist (North Dakota 1933) is een Amerikaans beeldend kunstenaar en belangrijke lid van de Pop-Art movement.
Wekte eerst in de reklame en design als posterontwerper. kemmerkend voor zijn werk zijn de grote afmetingen kleur en beeldtaal Naast schilderijen op groot formaat maakte Rosenquist grafiek, collages en films.

mooi van kleur

James Rosenquist (1933-2017)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Migdale1
196 verkochte items
Alle items (3)
97 cm
81 cm
80 cm
63 cm