Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 73 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Kneiterstrakke, geometrische compositie van Jo Delahaut, misschien wel één van zijn meest gewilde werken. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘72) en genummerd (7/100). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 73cm x 57cm (blad), 68cm x 49cm (beeld zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.