Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 73 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Kneiterstrakke, geometrische compositie van Jo Delahaut, misschien wel één van zijn meest gewilde werken. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘72) en genummerd (7/100). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 73cm x 57cm (blad), 68cm x 49cm (beeld zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.