Maurits Cornelis Escher - Holzschnitt, Himmel und Wasser II – gerahmt
Ger van Elk - Großes Wandobjekt in Mischtechnik, Automatische Landschaft
Fon Klement - Amaryllis, Öl auf Leinwand (sauber gerahmt)
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Litho door John Raedceker
Voorstelling van een dansende faun
Losbladig, beeldmaat 31x24, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd m.o. in de druk 'J.R.'
Herkomst: Uitgave Schildersprenten 1947
Authenticiteit volledig gegarandeerd