Maurits Cornelis Escher - Gravure sur bois, Ciel et Eau II - Encadrée
Ger van Elk - Grand objet mural en techniques mixtes, Paysage automatique
Fon Klement - Amaryllis, huile sur toile (soigneusement encadrée)
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Litho door John Raedceker
Voorstelling van een dansende faun
Losbladig, beeldmaat 31x24, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd m.o. in de druk 'J.R.'
Herkomst: Uitgave Schildersprenten 1947
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |