Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2011 - handsigniert
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Narayanan Akkitham - "The Ocean of Beauty" - Auflage 100 - signiert-nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig ingelijste zeefdruk door de bekende Fries kunstenaar Jopie Huisman van een boerenkiel/ melkjas
zeefdruk - gesigneerd - oplage 250 stuks op kwaliteitspapier gedrukt.
Kunstwerk is in uitstekende conditie en goed ingelijst (zie foto)
grsigneerd rechtsonder jopie huisman
linksonder genummerd 32/250
Beeldmaat werk: 76 x 45 cm.
Papiermaat: 91 x 60 cm
Buitenzijde lijst maat: 95 x 66cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Capelle aan den ijssel, Niederlande |