Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig ingelijste zeefdruk door de bekende Fries kunstenaar Jopie Huisman van een boerenkiel/ melkjas
zeefdruk - gesigneerd - oplage 250 stuks op kwaliteitspapier gedrukt.
Kunstwerk is in uitstekende conditie en goed ingelijst (zie foto)
grsigneerd rechtsonder jopie huisman
linksonder genummerd 32/250
Beeldmaat werk: 76 x 45 cm.
Papiermaat: 91 x 60 cm
Buitenzijde lijst maat: 95 x 66cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland |