Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Narayanan Akkitham - "The Ocean of Beauty" - Auflage 100 - signiert-nummeriert
Karl Fred Dahmen - „Chronik des Galilei“ 1965- Auflage 100 - signiert-nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Onbewoonbaar verklaarde woning/Deurtje met venster
Specificaties:
Kunstenaar:Jopie Huisman
Afmeting:50x40
Maat lijst:55x43
Handgesigneerd:Ja, tweemaal in druk en met potlood
Lijst:zilverkleurige lijst met passepartout
Techniek:Zeefdruk uit 1984, genummerd 60/100
Het lijkt wel echt! Het deurtje van een kippenhok, ooit begonnen als bord voor een onbewoonbaar verklaarde woning, heeft Jopie zo precies nageschilderd dat het hout wel echt leek, met een spinnenweb achter het raampje.
N.B. Van het Jopie Huisman Museum is een bewijs van authenticiteit in mijn bezit!
Dat er zo weinig werken van Huisman in omloop zijn, heeft te maken met het feit dat hij heel weinig werk heeft verkocht. Liever gaf hij af en toe een tekening of schilderij weg aan mensen die hem na aan het hart lagen!
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Obbicht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter