Cornelis van Eesteren - Begegnung mit der Avantgarde 1914-1929
Wilhelmina van Oranje-Nassau - Monumentales Buch + Katalog von 1931 + Bild Ch.v.Pallandt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World":
Kunstenaars: Jacques Decaux, Jörg Remé, Claire Dunphy, Claudia Stettner
Titels: Nature II, Figuur met windmolen, Freedom I, Flora
Genummerd HC 32/150, HC 42/150, H.C. 48/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.