Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets door Jos van den Berg.
Voorstelling van de Franse havenplaats Collioure.
Losbladig, zichtmaat 20x36, bladmaat 30x45
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jos vd Berg' en '66'
Getiteld l.o. 'Collioure' en genummerd m.o. '8/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd