Selwyn Senatori - Acrylique sur toile, je t'aime
Leon Adriaans - Oeufs de pigeon, peinture acrylique sur panneau
Maya Wildevuur - Abstrait géométrique, acrylique sur toile (grand)
Klaas Gubbels - Acrylique sur toile encadrée : "Sober A" - 2003
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets door Jos van den Berg.
Voorstelling van de Franse havenplaats Collioure.
Losbladig, zichtmaat 20x36, bladmaat 30x45
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jos vd Berg' en '66'
Getiteld l.o. 'Collioure' en genummerd m.o. '8/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |