Tinus de Jongh - Der Kromboomssloot, Amsterdam im Winter (1912) – nummeriert 25
Arnout Colnot - Landschaft mit bedrohlichem Himmel
Sam Francis - "Uncle Sam love Marylin" Lithographie - drucksigniert-limitierte Auflage
Aldo Rossi - Kop van Zuid, Rotterdam – handsigniert 1985
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 90 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 65 x 105 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi werk van de Biesbosch in zijn kenmerkende stijl geschilderd. De kleuren lijken haast pastel waardoor de zon en de spiegeling in het water heel rustig overkomen.Het heeft wat craquele maar dat valt eigenlijk helemaal niet op. In het midden boven is een klein stukje verfverlies. (zie foto's.)
Het zal worden verstuurd in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. (risico blijft voor koper) Door de breekbare lijst is ophalen of bezorgen een betere optie. Kan kosteloos worden afgehaald in IJmuiden of Bodegraven.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Klein stukje verfverlies en lijst heeft klein plekje. (zie foto's). | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Ijmuiden of bodegraven, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter