Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi werk van de Biesbosch in zijn kenmerkende stijl geschilderd. De kleuren lijken haast pastel waardoor de zon en de spiegeling in het water heel rustig overkomen.Het heeft wat craquele maar dat valt eigenlijk helemaal niet op. In het midden boven is een klein stukje verfverlies. (zie foto's.)
Het zal worden verstuurd in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. (risico blijft voor koper) Door de breekbare lijst is ophalen of bezorgen een betere optie. Kan kosteloos worden afgehaald in IJmuiden of Bodegraven.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Klein stukje verfverlies en lijst heeft klein plekje. (zie foto's). | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden of bodegraven, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter