Gerard Prent - Pastös gemaltes Ölgemälde auf Leinwand, Komposition mit Blumen
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert
Anna Bjerger - Öl auf Aluminium, Steppdecke, gerahmt (groß)
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 54 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 180 |
Empire State Building als ets.
Chrysler Building en Woolworth als reliëfdruk
Joseph Robers Biographie
Van 1973 tot 1974 studeerde hij aan de Münster University of Applied Sciences op het gebied van design bij Marijan Vojska en Emil Bert Hartwig. In 1977 slaagde hij voor het examen als gediplomeerd ontwerper. Sindsdien woont hij als freelancekunstenaar in Münster. Robers presenteerde zijn foto's op talloze tentoonstellingen in onder meer Münster, Den Haag, Kassel, Essen, Dortmund, Hannover, Düsseldorf, Hamburg, Monte Carlo en Luxemburg. Werken van Robers zijn te vinden in de werk- en ontvangstruimten van meer dan 50 ambassades en consulaten-generaal van de Bondsrepubliek Duitsland, waaronder in Sydney, Bagdad, Parijs, Shanghai, San Salvador en Riga. Hoewel hij ook met acryl op canvas werkte, nemen zijn etsen het grootste deel van zijn werk in beslag.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Deutschland | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.