Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Gerard Prent - Peinture à l'huile peinte en pâte sur toile, Composition avec fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage urbain |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 54 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 180 |
Empire State Building als ets.
Chrysler Building en Woolworth als reliëfdruk
Joseph Robers Biographie
Van 1973 tot 1974 studeerde hij aan de Münster University of Applied Sciences op het gebied van design bij Marijan Vojska en Emil Bert Hartwig. In 1977 slaagde hij voor het examen als gediplomeerd ontwerper. Sindsdien woont hij als freelancekunstenaar in Münster. Robers presenteerde zijn foto's op talloze tentoonstellingen in onder meer Münster, Den Haag, Kassel, Essen, Dortmund, Hannover, Düsseldorf, Hamburg, Monte Carlo en Luxemburg. Werken van Robers zijn te vinden in de werk- en ontvangstruimten van meer dan 50 ambassades en consulaten-generaal van de Bondsrepubliek Duitsland, waaronder in Sydney, Bagdad, Parijs, Shanghai, San Salvador en Riga. Hoewel hij ook met acryl op canvas werkte, nemen zijn etsen het grootste deel van zijn werk in beslag.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Allemagne | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.