DURO - Verrückter Insider-Künstler - Superman vs. Robin
Ohrringe aus 18-karätigem Bicolor-Gold mit Rubin und Diamant
Ring aus 14-karätigem Bicolor-Gold, besetzt mit einem Diamanten im Brillantschliff von 0,10 Karat
Ohrringe aus 14-karätigem Bicolor-Gold – 3,4 Gramm – 2,1 cm x 6,0 mm
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Karel Demel (1942 -)
Titel/Voorstelling : " Pták "
Datering : 1988
Medium / Techniek : steendruk op geschept papier
Oplage : nr. 111 van 200
Maten : 23 x 33 cm (beeldmaat) en 40 x 50 cm ( in lijst )
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed
Karel Demel (1942) studeerde in 1974 af aan het Conservatorium van Praag en de Academie voor Toegepaste Kunsten (Prof. Sklenář).
Kenmerkend voor zijn werk is de belangrijke inspiratie van muziek en poëzie.
Hij gebruikt een combinatie van technieken, zoals droge naald, gravure en roulette of lijnetsen en aquatint.
Hij exposeerde in meer dan 20 solotentoonstellingen, met name in het buitenland, voornamelijk Duitsland, België en Nederland;
Bovendien heeft hij deelgenomen aan tal van tentoonstellingen in binnen- en buitenland.
Prachtig en uitgebreid ingelijst.