DURO - Gekke binnenartiest - Superman vs Robin
18k bicolor gouden oorbellen met robijn en diamant
14k bicolour gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.10 karaat
14k bicolour gouden oorhangers - 3.4 gram - 2.1 cm x 6.0 mm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Karel Demel (1942 -)
Titel/Voorstelling : " Pták "
Datering : 1988
Medium / Techniek : steendruk op geschept papier
Oplage : nr. 111 van 200
Maten : 23 x 33 cm (beeldmaat) en 40 x 50 cm ( in lijst )
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed
Karel Demel (1942) studeerde in 1974 af aan het Conservatorium van Praag en de Academie voor Toegepaste Kunsten (Prof. Sklenář).
Kenmerkend voor zijn werk is de belangrijke inspiratie van muziek en poëzie.
Hij gebruikt een combinatie van technieken, zoals droge naald, gravure en roulette of lijnetsen en aquatint.
Hij exposeerde in meer dan 20 solotentoonstellingen, met name in het buitenland, voornamelijk Duitsland, België en Nederland;
Bovendien heeft hij deelgenomen aan tal van tentoonstellingen in binnen- en buitenland.
Prachtig en uitgebreid ingelijst.