Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote ingelijste Zeefdruk van Kees Kooy
Afmeting zilverkleurige lijst 84x84 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 13/60
Verzendkosten 35 euro in ned(wordt per koerier bezorgd)
Afhalen heeft de voorkeur.