Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote ingelijste Zeefdruk van Kees Kooy
Afmeting zilverkleurige lijst 84x84 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 13/60
Verzendkosten 35 euro in ned(wordt per koerier bezorgd)
Afhalen heeft de voorkeur.