Originele houtsnede, gesigneerd F. Bruers. Ingelijst in passe-partout en zwarte lijst.
Bruers was een kunstschilder Frans Bruers (Tongerlo, 1924-1994). Schilder en aquarellist. Volgde zijn opleiding aan de Academie te Berchem en vervolgens aan de Academie te Sint-Niklaas. Realiseerde o.m. landschappen, stillevens en bloemen.
Goed
Over het algemeen in goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,10
Naar Nederland
€ 11,10
€ 21,10
Europese Unie
€ 21,10
Wereldwijd
€ 52,50