Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie kleine ets van Lia van Leeuwen
Titel: Lustoord
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 8/ 10
Afmeting afbeelding: 15 x 10 cm
Afmeting papier: 25 x 26 cm
Conditie: de ets verkeert in bijzonder goede staat, is nog nooit ingelijst geweest