Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie kleine ets van Lia van Leeuwen
Titel: Lustoord
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 8/ 10
Afmeting afbeelding: 15 x 10 cm
Afmeting papier: 25 x 26 cm
Conditie: de ets verkeert in bijzonder goede staat, is nog nooit ingelijst geweest