Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening door Lili Pieter van Leer
Voorstelling van twee dames in de Tekenklas
Tekening onder passepartout, beeldmaat 25x20, p.p.maat 38x33
Herkomst: Van Wisselingh Kunsthandel met titel 'Twee Vrouwen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd