Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening door Lili Pieter van Leer
Voorstelling van twee dames in de Tekenklas
Tekening onder passepartout, beeldmaat 25x20, p.p.maat 38x33
Herkomst: Van Wisselingh Kunsthandel met titel 'Twee Vrouwen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd