Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Afmeting 49 bij 69 cm. Aan voor- en achterzijde gesigneerd. Niet ingelijst. Afhalen in Amstelveen of tegen kostprijs (25 ct/km) bezorgen. Geen verzending ivm mogelijke schade bij oprollen. Mooi, kleurrijk en decoratief werk.