Chris Koelemeijer - paysage forestier
Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Afmeting 49 bij 69 cm. Aan voor- en achterzijde gesigneerd. Niet ingelijst. Afhalen in Amstelveen of tegen kostprijs (25 ct/km) bezorgen. Geen verzending ivm mogelijke schade bij oprollen. Mooi, kleurrijk en decoratief werk.
Expédition | |