Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Nellie Donker: 'Roode Russula' -aquarel 1943/1944-
Originele, sprookjesachtige en gedetailleerde aquarel van Nellie Donker voorstellende een elfje met paddestoelen geflankeerd door een vlinder. Links-onder met potlood benoemd en gesigneerd rechts-onder met het monogram ND in de aquarel.
Formaat: afbeelding 11 x 15 cm, incl lijst 16 x 20 cm Techniek: aquarel achter glas Gesigneerd: in de aquarel Creatie: 1943/1944 Conditie: papier licht vergeeld, klein brandvlekje aan bovenzijde buiten beeld, originele bronskleurige lijst.