Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Nellie Donker: 'Roode Russula' -aquarel 1943/1944-
Originele, sprookjesachtige en gedetailleerde aquarel van Nellie Donker voorstellende een elfje met paddestoelen geflankeerd door een vlinder. Links-onder met potlood benoemd en gesigneerd rechts-onder met het monogram ND in de aquarel.
Formaat: afbeelding 11 x 15 cm, incl lijst 16 x 20 cm Techniek: aquarel achter glas Gesigneerd: in de aquarel Creatie: 1943/1944 Conditie: papier licht vergeeld, klein brandvlekje aan bovenzijde buiten beeld, originele bronskleurige lijst.
Expédition | |