Peter Leyenaar - Bronzeskulptur: „Spielende Kinder“
Glasblazerij Leerdam - Stef Uiterwaal - Madonna mit Kind
Peter Hoogerwerf - Patinierte Bronzestatue: Zwei Damen mit Vögeln auf den Händen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 20/100 |
Litho van Paul Citroen uit 1976, portret van "Mara". Gedrukt op zwaar
geschept papier. Gesigneerd, genummerd en getiteld in potlood. Ook
gesigneerd en gedateerd in de druk. Dit was één van 12 lithografien in
1976 samengebracht in een map portretten t.g.v de tachtigste verjaardag
van de kunstenaar. Het blad verkeert in perfecte staat! Het is nooit
ingelijst geweest.
Verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.