Various Artists Books - über Grafik: 6 Bücher
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Deze zware unica schaal is uit de collectie van Kaspar-single-art. De schaal weegt 4090 gram. De schaal is 40 cm lang, 28 cm breed en 10 cm hoog. Het de schaal is in een goede staat en heeft geen chipjes. De kleur is vlammend paars.
De koper ontvangt naast de schaal ook een glazen slak mogelijk ook gemaakt door Peter Kaspar. Afmetingen zijn 8,5x6x6 cm..
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: De bilt, Niederlande |