Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Fijn uitgewerkt tekening van een jongenskopje door Riek Wesseling.
Signatuur in potlood: r.o..
Zichtmaat: 19 bij 14 cm.
Afmeting inclusief lijst: 40 bij 34 cm.
De lijst vertoont randschade en de tekening is ietwat verkleurd. Verdient het om van nieuw passe-partout en lijst te worden voorzien.