Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fijn uitgewerkt tekening van een jongenskopje door Riek Wesseling.
Signatuur in potlood: r.o..
Zichtmaat: 19 bij 14 cm.
Afmeting inclusief lijst: 40 bij 34 cm.
De lijst vertoont randschade en de tekening is ietwat verkleurd. Verdient het om van nieuw passe-partout en lijst te worden voorzien.