Walther Smeitink-Muhlbacher - ohne Titel (01)
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Klaas Gubbels - Holzschnitt 'Volksbond' - 2010 - Ausgabe 19/25.
Jahr | 2020 |
Technik | Acryl |
Träger | Platte |
Stil | Abstrakt |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 33 x 33 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Wie neu | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||