Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek - 2008
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.