Ada Breedveld - 2x: inklusive signiertem Hardcover-Buch
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda füttert die Tiere Gilgamesch-Epos
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mnt. Vesuvius, Italië
Zeefdruk
100 x 100 cm beeld 120 cm x 120 cm papier
Oplage : 33/40 (gesigneerd met potlood rechts onder)
Zuurvrij papier
Conditie: nieuw, niet ingelijst
www.ronaldboonacker.com