Fenneke van der Elst - Vila Fiorita
Jop van Epen - Impressionistisch landschap
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mnt. Vesuvius, Italië
Zeefdruk
100 x 100 cm beeld 120 cm x 120 cm papier
Oplage : 33/40 (gesigneerd met potlood rechts onder)
Zuurvrij papier
Conditie: nieuw, niet ingelijst
www.ronaldboonacker.com