Various Artists Books - über Grafik: 6 Bücher
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Naam: Ronald Klein Tank
Titel: The Unknown Soldier
Jaar: 1994
Techniek: Fotografie en sculptuur
Oplage: 3/10
Materiaal: Foto op paneel, hout, glas, brons
Afmetingen: 34 x 22,5 x 5 cm
Signatuur: Achterzijde
Aangekocht bij: Kunstenaar in 1995
Conditie: Goed
Bezorging: In overleg met de koper overleggen wij graag de mogelijkheden w.b. het afhalen van het werk in Amsterdam of Rijssen (ov).
Verpakking: Het werk is klaar voor vervoer, verpakt in noppenfolie.