Ada Breedveld - 2x: inklusive signiertem Hardcover-Buch
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda füttert die Tiere Gilgamesch-Epos
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
werkelijk prachtig schilderij van een zeer realistisch weergegeven bosgezicht.
In warme kleurstelling
ca. 1950.
gesigneerd rechtsonder.
olieverf op hardboord.
afmetingen: 60 x 80cm. De lijst is 8 cm breed, met mooie zwarte binnenrand. (Lijst: Goudkleurig met zwarte onderbrekingen)
conditie: goed, schoon en gevernist.
Ophalen in Medemblik of na overleg in Arnhem.