Ada Breedveld - 2x : y compris un livre relié signé
Jordi Gomez - Le dernier souper
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda nourrissant les animaux Épique de Gilgamesh
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
werkelijk prachtig schilderij van een zeer realistisch weergegeven bosgezicht.
In warme kleurstelling
ca. 1950.
gesigneerd rechtsonder.
olieverf op hardboord.
afmetingen: 60 x 80cm. De lijst is 8 cm breed, met mooie zwarte binnenrand. (Lijst: Goudkleurig met zwarte onderbrekingen)
conditie: goed, schoon en gevernist.
Ophalen in Medemblik of na overleg in Arnhem.
Expédition | |