Jan Hoogsteyns - Orangen - Stillleben von 1972
Dillon Boy - Konzerne töten / Mickey-Mouse-Graffiti Dismaland VS Banksy
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening door Willem van der Nat
Boerenechtpaar op weg naar de arbeid
Losbladig, beeldmaat 10x15, bladmaat 13x17
Niet gesigneerd
Annotatie toewijzing op achterzijde