Richard Anuszkiewicz - Richard Anuszkiewicz - Suite de Minuit (Noir avec Argent) 4/95, 1979
Jan Hoogsteyns - Oranges - nature morte de 1972
Dillon Boy - Les entreprises tuent / Mickey Mouse graffiti dismaland VS Banksy
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Tekening door Willem van der Nat
Boerenechtpaar op weg naar de arbeid
Losbladig, beeldmaat 10x15, bladmaat 13x17
Niet gesigneerd
Annotatie toewijzing op achterzijde
Expédition | |