Romain Malfliet - Glockenturmmarkt Brügge
IGI – zertifizierter Diamant 0,58 ct E – VVS1
IGI – zertifizierter Diamant 0,62 ct G – VVS2
IGI – zertifizierter Diamant 1,56 ct M – SI2
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingeschilderde ets van Willem van Hees, ingelijst onder glas in een houten lijst, met dubbel kader. Voorstelling van struiken in een glooiend weiland.
Afmeting is 51,5 x 42 cm met lijst en de ets is 26 x 21 cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Velserbroek, Niederlande |