Chris Koelemeijer - Waldlandschaft
Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Willy van den Dop (BROERI)
Olie op doek, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen doek: 80cm x 120cm
Status: Goed. Is netjes ingelijst.
Over haarzelf:
Broeri (Willy van den Dop, 1944 te Leiden) heeft begin jaren negentig haar opleiding gevolgd aan de Vrije Academie in Den Haag en heeft zich heeft daarna door de jaren heen als autodidact verder ontwikkeld.