Chris Koelemeijer - paysage forestier
Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Willy van den Dop (BROERI)
Olie op doek, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen doek: 80cm x 120cm
Status: Goed. Is netjes ingelijst.
Over haarzelf:
Broeri (Willy van den Dop, 1944 te Leiden) heeft begin jaren negentig haar opleiding gevolgd aan de Vrije Academie in Den Haag en heeft zich heeft daarna door de jaren heen als autodidact verder ontwikkeld.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maarssen, Les Pays-Bas |