Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho van Wim Schuhmacher uit 1947. Met potlood gesigneerd rechtsonder en nogmaals gesigneerd linksonder in de steen. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 59cm x 34cm (beeld)