Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van Wim Schuhmacher uit 1947. Met potlood gesigneerd rechtsonder en nogmaals gesigneerd linksonder in de steen. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 59cm x 34cm (beeld)
Expédition | |