Jef Diederen - Schöner Kopf, Lithographie
Leentje Linders - Farbradierung, Apollo Thirteen 2 – gerahmt
Jan van Rijsewijk - Das Haager Gefängnistor
Marius Janssen - Rotterdamer Flaggschiff
Acryl op canvas 2x 40x50 cm
Formaat : tweeluik 2x 40x50 cm ophangklaar
Titel : Turn From Negative To Positive
Gesigneerd
Zippora meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal.
Schilderijen worden netjes verpakt en aangetekend toegezonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Doesburg, Niederlande |