Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Schilderij |
Acryl op canvas 2x 40x50 cm
Formaat : tweeluik 2x 40x50 cm ophangklaar
Titel : Turn From Negative To Positive
Gesigneerd
Zippora meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal.
Schilderijen worden netjes verpakt en aangetekend toegezonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doesburg, Nederland |