Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 77/100 |
Zeefdruk van Alphons Freijmuth. Titel: Idool. Jaar: 1995. Nummer: 77/100. Afmetingen blad: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H58 x b46cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Raisonnable | ||
Er zitten wat oneffenheden in het blad. Rechts bovenin de hoek, zit een vouw. Goed ingelijst, valt deze onder het passe-partout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre