14k goud met zilver pin met parel, saffier en diamant
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste schilderijen in epoxy Boonacker
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 77/100 |
Zeefdruk van Alphons Freijmuth. Titel: Idool. Jaar: 1995. Nummer: 77/100. Afmetingen blad: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H58 x b46cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Er zitten wat oneffenheden in het blad. Rechts bovenin de hoek, zit een vouw. Goed ingelijst, valt deze onder het passe-partout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter